| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor: | zielony |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | tak |
| Dłuższy bok: | 10 cm |
| Krótszy bok: | 10 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles podstawki pod szklanki 10x10x3,1 cm...
Zone Denmark Singles podstawki pod szklanki 10x10x3,1 cm zielony 32231
Nr Kat. 32231
Zone Denmark Singles podstawki pod szklanki 10x10x3,1 cm zielony 32231
Nr Kat. 32231
Opis produktu Zone Denmark Singles podstawki pod szklanki 10x10x3,1 cm zielony 32231
- zestaw sześciu podstawek
- umieszczone w metalowym stojaku
- łatwe w czyszczeniu
- odporne na wysokie temperatury
- materiał: silikon
- kolor: zielony
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor | zielony |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 10 cm |
| Krótszy bok | 10 cm |
| Wysokość | 3.1 cm |
| Kod EAN | 5722000322313 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 11 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,28 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





