| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor: | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | tak |
| Dłuższy bok: | 10 cm |
| Krótszy bok: | 10 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles podstawki pod szklanki 10x10x3,1 cm...
Zone Denmark Singles podstawki pod szklanki 10x10x3,1 cm beżowy 332062
Nr Kat. 332062
Zone Denmark Singles podstawki pod szklanki 10x10x3,1 cm beżowy 332062
Nr Kat. 332062
Opis produktu Zone Denmark Singles podstawki pod szklanki 10x10x3,1 cm beżowy 332062
- zestaw sześciu podstawek
- umieszczone w metalowym stojaku
- łatwe w czyszczeniu
- odporne na wysokie temperatury
- materiał: silikon
- kolor: beżowy
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 10 cm |
| Krótszy bok | 10 cm |
| Wysokość | 3.1 cm |
| Kod EAN | 5722003320620 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 11 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,28 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





