| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | czarny |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 15 cm |
| Krótszy bok: | 8 cm |
| Wysokość: | 22 cm |
| Kod EAN: | 5722003320569 |
| Wymiary z opakowaniem: | 32 x 23 x 28 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles organizer na blat czarny 332056
Zone Denmark Singles organizer na blat czarny 332056
Nr Kat. 332056
Zone Denmark Singles organizer na blat czarny 332056
Nr Kat. 332056
Opis produktu Zone Denmark Singles organizer na blat czarny 332056
- organizer na blat
- w zestawie kubek ze szczotką i dozownik mydła
- poręczny
- stabilna podstawa
- praktyczne rozmieszczenie elementów
- przyjemny w dotyku materiał
- długość: 15 cm
- szerokość: 8 cm
- wysokość: 22 cm
- materiał: silikon/tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





