| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | czarny |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 22 cm |
| Krótszy bok: | 6 cm |
| Wysokość: | 19 cm |
| Kod EAN: | 5708760674909 |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles organizer na blat czarny 330446
Zone Denmark Singles organizer na blat czarny 330446
Nr Kat. 330446
Zone Denmark Singles organizer na blat czarny 330446
Nr Kat. 330446
Opis produktu Zone Denmark Singles organizer na blat czarny 330446
- organizer na blat
- cztery elementy
- przyjemny w dotyku
- stabilna podstawa
- praktyczne rozmieszczenie elementów
- długość: 22 cm
- szerokość: 6 cm
- wysokość: 19 cm
- materiał: silikon/ceramika
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 22 cm |
| Krótszy bok | 6 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Kod EAN | 5708760674909 |
| Wymiary z opakowaniem | 29 x 19 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





