| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Singles |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | czarny |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 11.2 cm |
| Krótszy bok: | 11.2 cm |
| Wysokość: | 9.2 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Singles kieliszek do jajek zestaw 4 sztuki...
Zone Denmark Singles kieliszek do jajek zestaw 4 sztuki czarny 332021
Nr Kat. 332021
Zone Denmark Singles kieliszek do jajek zestaw 4 sztuki czarny 332021
Nr Kat. 332021
Opis produktu Zone Denmark Singles kieliszek do jajek zestaw 4 sztuki czarny 332021
- kieliszki do jajek
- średnica: 11,2
- wysokość: 9 cm
- materiał: silikon/metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Singles |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 11.2 cm |
| Krótszy bok | 11.2 cm |
| Wysokość | 9.2 cm |
| Kod EAN | 5722003320217 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 12 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,28 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





