| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Karma |
| Kolor: | czarny |
| Pojemność: | 250 ml |
| Montaż: | stawiany |
| Kod EAN: | 5722000100355 |
| Wymiary z opakowaniem: | 27 x 14 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,38 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Dozowniki do mydła
- Zone Denmark Karma dozownik do mydła 250 ml czarny 10035
Zone Denmark Karma dozownik do mydła 250 ml czarny 10035
Nr Kat. 10035
Zone Denmark Karma dozownik do mydła 250 ml czarny 10035
Nr Kat. 10035
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Zone Denmark Karma dozownik do mydła 250 ml czarny 10035
- dozownik do mydła
- pokryty miękką powłoką soft-touch
- materiał: kamionka
- kolor: czarny
Dane techniczne
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





