| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Dłuższy bok: | 70 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kolor: | szary |
| Wykończenie: | gładkie |
| Typ: | do rąk |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Inu ręcznik 70x50 cm bawełniany szary 29554
Zone Denmark Inu ręcznik 70x50 cm bawełniany szary 29554
Nr Kat. 29554
Zone Denmark Inu ręcznik 70x50 cm bawełniany szary 29554
Nr Kat. 29554
Opis produktu Zone Denmark Inu ręcznik 70x50 cm bawełniany szary 29554
- wymiary: 50x70 cm
- ręcznik jest wykonany w 100% z niesplecionej przędzy bawełnianej, która świetnie przylega do skóry i jest bardzo chłonna
- elegancki wygląd
- przyjemny w dotyku
- ekologiczny materiał
- wysoka jakość wykonania
- gramatura: 600g/m²
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Inu |
| Dłuższy bok | 70 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | szary |
| Wykończenie | gładkie |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000295549 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 5 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





