| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | szary |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm...
Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm szary 28260
Nr Kat. 28260
Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm szary 28260
Nr Kat. 28260
Opis produktu Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm szary 28260
- kosz do przechowywania
- szerokość: 10,5 cm
- wysokość: 13,5 cm
- w przypadku kupna większej ilości, można je układać jeden na drugim
- posiadają wygodne uchwyty
- materiał: metal
- kolor: soft grey
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Inu |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | stal |
| Kolor | szary |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 10.5 cm |
| Krótszy bok | 10.5 cm |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Kod EAN | 5722000282600 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 14 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





