| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | brązowy |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | kąpielowy |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany...
Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany terakota 31564
Nr Kat. 31564
Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany terakota 31564
Nr Kat. 31564
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany terakota 31564
- wymiary: 140x70 cm
- materiał: 100% bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- o gramaturze 600 g
- kolor: terracotta
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kolor | brązowy |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | kąpielowy |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000315643 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 6 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





