| Marka: | Comad |
| Seria: | Iconic Cashmere |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 45.6 cm |
| Wysokość (zestawu): | 46 cm |
| Rodzaj (szafki): | wisząca |
| Kolor szafki: | beż |
| Kod EAN: | 5907611658444 |
| Wymiary z opakowaniem: | 80 x 50 x 50 cm |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Umywalki z szafką
- Zestaw Comad Iconic Cashmere szafka 80x45,6x46 cm...
Zestaw Comad Iconic Cashmere szafka 80x45,6x46 cm podumywalkowa wisząca z blatem kaszmir i umywalką SET - ICC B 80 CM WIKI-MC
Zestaw Comad Iconic Cashmere szafka 80x45,6x46 cm podumywalkowa wisząca z blatem kaszmir i umywalką SET - ICC B 80 CM WIKI-MC
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Skład zestawu:
Opis zestawu Zestaw Comad Iconic Cashmere szafka 80x45,6x46 cm podumywalkowa wisząca z blatem kaszmir i umywalką SET - ICC B 80 CM WIKI-MC
2. Comad Fiji blat naszafkowy 80,4x46 cm dąb BLAT 89-80-A OAK COAST EVOKE
Fiji jest kolekcją, która łączy w sobie nowoczesność oraz ponadczasowy styl. Meble z tej linii mogą zostać zmontowane zarówno jako wiszące jak i stojące na drewnianych nogach. W skład kolekcji wchodzi wysoki słupek, szafki podumywalkowe oraz blaty koloru Dębu Coast Evoke w rozmiarach 60cm, 80 cm, 100cm oraz 120cm. Uchwyty zastąpił nowoczesny frezowany podchywt, a fronty szafek wyróżniają się delikatną plisą po bokach.
Produkty kompatybilne: FIJI WHITE 8280D2S
- grubość: 2,5 cm
3. Comad umywalka 36 cm okrągła nablatowa beżowa UN-WIKI-MC
- umywalka nablatowa
- wykonana z ceramiki
- kształt okrągły
- kolor: beżowy
- wysokość: 12 cm
- szerokość: 36 cm
- waga: 7 kg
Dane techniczne
| Marka | Comad |
| Seria | Iconic Cashmere |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 45.6 cm |
| Wysokość (zestawu) | 46 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | beż |
| Kod EAN | 5907611658444 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 50 x 50 cm |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]





