| Marka: | Comad |
| Seria: | Iconic Cashmere |
| Szerokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 45.6 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca |
| Kolor: | beżowy |
| Kod EAN: | 5907611658468 |
| Wymiary z opakowaniem: | 45 x 46 x 80 cm |
| Waga z opakowaniem: | 22,00 kg |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Szafki łazienkowe
- Zestaw Comad Iconic Cashmere szafka 80x45,6x46 cm...
Zestaw Comad Iconic Cashmere szafka 80x45,6x46 cm podumywalkowa wisząca z blatem kaszmir SET - ICC B 80 CM
Zestaw Comad Iconic Cashmere szafka 80x45,6x46 cm podumywalkowa wisząca z blatem kaszmir SET - ICC B 80 CM
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Skład zestawu:
Opis zestawu Zestaw Comad Iconic Cashmere szafka 80x45,6x46 cm podumywalkowa wisząca z blatem kaszmir SET - ICC B 80 CM
2. Comad Fiji blat naszafkowy 80,4x46 cm dąb BLAT 89-80-A OAK COAST EVOKE
Fiji jest kolekcją, która łączy w sobie nowoczesność oraz ponadczasowy styl. Meble z tej linii mogą zostać zmontowane zarówno jako wiszące jak i stojące na drewnianych nogach. W skład kolekcji wchodzi wysoki słupek, szafki podumywalkowe oraz blaty koloru Dębu Coast Evoke w rozmiarach 60cm, 80 cm, 100cm oraz 120cm. Uchwyty zastąpił nowoczesny frezowany podchywt, a fronty szafek wyróżniają się delikatną plisą po bokach.
Produkty kompatybilne: FIJI WHITE 8280D2S
- grubość: 2,5 cm
Dane techniczne
| Marka | Comad |
| Seria | Iconic Cashmere |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 45.6 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | beżowy |
| Kod EAN | 5907611658468 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 46 x 80 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]





