| Marka: | Ceramica Dolomite |
| Seria: | Mayka |
| Długość: | 55 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 31 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
Miski WC
Zestaw Ceramica Dolomite Mayka miska WC wisząca bez kołnierza z deską wolnoopadającą białą (D482501, S483301)
Nr Kat. abset12255
zestaw
Zestaw Ceramica Dolomite Mayka miska WC wisząca bez kołnierza z deską wolnoopadającą białą (D482501, S483301)
Nr Kat. abset12255





