| Marka: | Ceramica Dolomite |
| Seria: | Alba |
| Długość: | 56 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
- Strona główna
- Ubikacje/ Toalety
- Miski WC
- Zestaw Ceramica Dolomite Alba miska WC wisząca bez...
Zestaw Ceramica Dolomite Alba miska WC wisząca bez kołnierza z deską sedesową wolnoopadająca białą (D502501, S503301)
Nr Kat. abset12256
zestaw
Zestaw Ceramica Dolomite Alba miska WC wisząca bez kołnierza z deską sedesową wolnoopadająca białą (D502501, S503301)
Nr Kat. abset12256
zestaw
Skład zestawu:
Opis zestawu Zestaw Ceramica Dolomite Alba miska WC wisząca bez kołnierza z deską sedesową wolnoopadająca białą (D502501, S503301)
Ceramica Dolomite Alba miska WC wisząca bez kołnierza biały D502501
- miska wisząca
- ze spłuczką
- bez kołnierza
- w komplecie zestaw montażowy do ukrytego mocowania
- spłukiwanie 4,5-3 l
- wymiary: 56x36x33 cm
- kolor: biały
Ceramica Dolomite Alba deska sedesowa wolnoopadająca biała S503301
- deska sedesowa
- wolnoopadająca
- z metalowymi zawiasami szybkiego demontażu
- kolor: biały
- miska wisząca
- ze spłuczką
- bez kołnierza
- w komplecie zestaw montażowy do ukrytego mocowania
- spłukiwanie 4,5-3 l
- wymiary: 56x36x33 cm
- kolor: biały
Ceramica Dolomite Alba deska sedesowa wolnoopadająca biała S503301
- deska sedesowa
- wolnoopadająca
- z metalowymi zawiasami szybkiego demontażu
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Alba |
| Długość | 56 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





