- wersja lewa
- wymiary: 900 x 1400 mm
- głębokość: 450 mm
- pojemność: 170 litrów
- ze stelażem
- kolor: biały EW
- gwarancja: 7 lat
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj sięPytania
(1)Opis produktu Sanplast Free Line wanna narożna 90x140 cm ze stelażem lewa WAL/FREE+STW biała 610-040-0640-01-000
- wersja lewa
- wymiary: 900 x 1400 mm
- głębokość: 450 mm
- pojemność: 170 litrów
- ze stelażem
- kolor: biały EW
- gwarancja: 7 lat
| Marka | Sanplast |
| Seria | Free Line |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Pojemność | 170 l |
| Kształt | asymetryczna |
| Materiał | akrylowa |
| Stronność | lewostronna |
| Wyposażenie | stelaż |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5907805166908 |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 63 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem | 23,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Proponujemy:
Oltens Oster syfon wannowy automatyczny z pokrętłem chrom 03001100
Oltens Fusa syfon wannowy klik-klak chrom 03002100
Oltens Fusa syfon wannowy klik-klak czarny 03002300
Oltens Oster syfon wannowy automatyczny z pokrętłem czarny 03001300
Oltens Fusa syfon wannowy klik-klak złoty połysk 03002800
Oltens Oster syfon wannowy automatyczny z pokrętłem złoty połysk 03001800
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!