| Marka: | Villeroy & Boch |
| Seria: | Loop & Friends |
| Dłuższy bok: | 66 cm |
| Krótszy bok: | 47 cm |
| Typ: | wpuszczana |
| Kształt: | owalna |
| Otwór na baterie: | nie |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Villeroy & Boch Loop & Friends umywalka 66x47 cm owalna...
Villeroy & Boch Loop & Friends umywalka 66x47 cm owalna wpuszczana biała 4A630001
Nr Kat. 4A630001
(1)
multirabaty
Villeroy & Boch Loop & Friends umywalka 66x47 cm owalna wpuszczana biała 4A630001
Nr Kat. 4A630001
(1)
Opis produktu Villeroy & Boch Loop & Friends umywalka 66x47 cm owalna wpuszczana biała 4A630001
- umywalka
- wymiary: 66x47 cm
- wpuszczana w blat
- bez otworu na baterię
- z przelewem
- materiał: ceramika
- kolor: biały połysk
Dane techniczne
| Marka | Villeroy & Boch |
| Seria | Loop & Friends |
| Dłuższy bok | 66 cm |
| Krótszy bok | 47 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 4062373895856 |
| Wymiary z opakowaniem | 66 x 22 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 17,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Villeroy & Boch Loop & Friends umywalka 66x47 cm owalna wpuszczana biała 4A630001
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Świetna oferta, polecam Wszystko tak, jak w opisie oferty Doskonała jakość obsługi klienta
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Świetna oferta, polecam Wszystko tak, jak w opisie oferty Doskonała jakość obsługi klienta
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Świetna oferta, polecam Wszystko tak, jak w opisie oferty Doskonała jakość obsługi klienta
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Świetna oferta, polecam Wszystko tak, jak w opisie oferty Doskonała jakość obsługi klienta
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





