| Marka: | V-TAC |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 8 cm |
| Szerokość: | 39.3 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kod EAN: | 3800157680417 |
Plafony
V-TAC plafon 1x40W LED biały 2114941
Nr Kat. 2114941
kod -10%
V-TAC plafon 1x40W LED biały 2114941
Nr Kat. 2114941
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego 10% kodu rabatowego od 199 zł na produkty objęte akcją Więcej światła. Oferta ważna do 21.03.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).





