| Marka: | V-TAC |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Moc źródła światła: | 36 W |
| Ilość lumenów: | 4320 lm |
| Temperatura barwy światła: | 6500K |
| Długość: | 59.5 cm |
| Szerokość: | 59.5 cm |
| Wysokość: | 3.3 cm |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 3800170241138 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Panele LED
- V-TAC panel LED 36 W biały 236256
V-TAC panel LED 36 W biały 236256
Nr Kat. 236256
multirabaty
V-TAC panel LED 36 W biały 236256
Nr Kat. 236256
Opis produktu V-TAC panel LED 36 W biały 236256
- panel LED Model VT-61036
- moc: 36 W
- diody: SMD-CREE Chip
- temperatura barwy światła: 6500 K
- strumień światła: 4320 lm
- kąt świeceni: 110°
- moc wejściowa: AC:220-240V
- temperatura pracy: -10°C to +35°C
- stopień ochrony: IP20
- żywotność: 50,000 h
- cykle wł./wył.: >25000
- wymiary: 595x595x33mm
- kolor obudowy: biały
Dane techniczne
| Marka | V-TAC |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Moc źródła światła | 36 W |
| Ilość lumenów | 4320 lm |
| Temperatura barwy światła | 6500K |
| Długość | 59.5 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Wysokość | 3.3 cm |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 3800170241138 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 37 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,74 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





