| Marka: | V-TAC |
| Czujnik ruchu: | nie |
| Czujnik zmierzchu: | nie |
| Barwa światła: | 4000K |
| Moc: | 30 W |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| Materiał wykonania: | aluminium |
| Zasilanie: | 230V |
| Strumień świetlny: | 4800 lm |
| Kod EAN: | 3800170225831 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Naświetlacze LED
- V-TAC naświetlacz 30 W 4000K czarny 23692
V-TAC naświetlacz 30 W 4000K czarny 23692
Nr Kat. 23692
multirabaty
V-TAC naświetlacz 30 W 4000K czarny 23692
Nr Kat. 23692
Opis produktu V-TAC naświetlacz 30 W 4000K czarny 23692
- naświetlacz LED
- wymiary: 15,3x16,4 cm
- moc świetlna: 4800 lm
- barwa światła: 4000 K
- IP65
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | V-TAC |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Barwa światła | 4000K |
| Moc | 30 W |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Zasilanie | 230V |
| Strumień świetlny | 4800 lm |
| Kod EAN | 3800170225831 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 15 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





