| Marka: | V-TAC |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 3.5 cm |
| Szerokość: | 119.4 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Oświetlenie szynowe i linkowe
V-TAC listwa LED liniowa 1x40 W czarny 21374
Nr Kat. 21374
V-TAC listwa LED liniowa 1x40 W czarny 21374
Nr Kat. 21374





