| Marka: | V-TAC |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Moc źródła światła: | 40 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Ilość lumenów: | 4300 lm |
| Temperatura barwy światła: | 3000K |
| Kolor: | biały |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 7.5 cm |
| Kod EAN: | 3800157663724 |
Lampy garażowe
V-TAC lampa garażowa 1x40W LED biała 20350
Nr Kat. 20350
V-TAC lampa garażowa 1x40W LED biała 20350
Nr Kat. 20350





