| Marka: | V-TAC |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 2.9 cm |
| Szerokość: | 29.6 cm |
| Moc żarówki: | 24 W |
| Kształt: | okrągły |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Lampy do zabudowy
V-TAC lampa do zabudowy 1x24W biały 7868
Nr Kat. 7868
kod -10%
V-TAC lampa do zabudowy 1x24W biały 7868
Nr Kat. 7868
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego 10% kodu rabatowego od 199 zł na produkty objęte akcją Więcej światła. Oferta ważna do 21.03.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).





