| Marka: | Tres |
| Kolor: | inny |
| Sterowanie: | klik-klak |
| Przelew: | tak |
| Kod EAN: | 8429546504520 |
| Wymiary z opakowaniem: | 20 x 8 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,58 kg |
- Strona główna
- Syfony i zawory
- Syfony do wanien
- Tres syfon do wanny 03453440AC
Tres syfon do wanny 03453440AC
Nr Kat. 03453440AC
multirabaty
Tres syfon do wanny 03453440AC
Nr Kat. 03453440AC
multirabaty
Opis produktu Tres syfon do wanny 03453440AC
- click-clack
- Ø 70 mm
- kwadratowy zawór napełniający
- kaskada z przelewem
- kolor: stal
Dane techniczne
| Marka | Tres |
| Kolor | inny |
| Sterowanie | klik-klak |
| Przelew | tak |
| Kod EAN | 8429546504520 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 8 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,58 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





