| Marka: | Tres |
| Kolor: | złoty |
| Montaż: | przykręcany |
| Kod EAN: | 8429546567563 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 8 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,38 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Uchwyty i stojaki na papier toaletowy
- Tres pojemnik na papier toaletowy złoty 16123606OPM
Tres pojemnik na papier toaletowy złoty 16123606OPM
Nr Kat. 16123606OPM
multirabaty
Tres pojemnik na papier toaletowy złoty 16123606OPM
Nr Kat. 16123606OPM
Opis produktu Tres pojemnik na papier toaletowy złoty 16123606OPM
- uchwyt na papier toaletowy
- montaż ścienny
- kolor: matowe różowe złoto
Dane techniczne
| Marka | Tres |
| Kolor | złoty |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 8429546567563 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 8 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,38 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





