| Marka: | TK Lighting |
| Seria: | Tago |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 28 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Moc żarówki: | 15 W |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- TK Lighting Tago Black kinkiet 1x15W czarny/złoty 3210
TK Lighting Tago Black kinkiet 1x15W czarny/złoty 3210
Nr Kat. 3210
TK Lighting Tago Black kinkiet 1x15W czarny/złoty 3210
Nr Kat. 3210
Opis produktu TK Lighting Tago Black kinkiet 1x15W czarny/złoty 3210
- moc żarówki: 15W
- liczba źródeł światła: 1
- oprawka żarówki: E27, LED
- kolor główny: czarny, złoty
- materiał główny: metal
- materiał wykończenia: abażur
- napięcie znamionowe: 230 V
- stopień ochrony: IP20
- brak źródła światła w zestawie
Dane techniczne
| Marka | TK Lighting |
| Seria | Tago |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901780532109 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 20 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,96 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





