| Marka: | TK Lighting |
| Seria: | Dallas |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GX53 |
| Wysokość: | 7.5 cm |
| Szerokość: | 83 cm |
| Średnica: | 8 cm |
Lampy podsufitowe
TK Lighting Dallas Black lampa podsufitowa 4x10W czarna 6245
Nr Kat. 6245
TK Lighting Dallas Black lampa podsufitowa 4x10W czarna 6245
Nr Kat. 6245





