| Marka: | Texpol |
| Seria: | Soft Wafel |
| Dłuższy bok: | 160 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kolor: | różowy |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | kąpielowy |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Texpol Soft Wafel ręcznik 160x80 cm bambusowy różowy 26626
Texpol Soft Wafel ręcznik 160x80 cm bambusowy różowy 26626
Nr Kat. 26626
(1)
Texpol Soft Wafel ręcznik 160x80 cm bambusowy różowy 26626
Nr Kat. 26626
(1)
Opis produktu Texpol Soft Wafel ręcznik 160x80 cm bambusowy różowy 26626
- ręcznik łazienkowy
- wymiary: 80x160 cm
- z frędzlami
- bambusowy
- tekstura wafla
- dynamicznie wchłania krople wody - subtelnie osuszając skórę po kąpieli
- posiada właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne – zmniejsza ryzyko rozwoju namnażania się szkodliwych drobnoustrojów
- absorbuje nieprzyjemne zapachy, które uwalniane są dopiero podczas prania - wspiera higienę i komfort użytkowania
- rekomendowany osobom z dolegliwościami alergicznymi
- skład: 70% wiskoza bambusowa; 30% bawełna
- gramatura: 320 g/m2
- kolor: różowy
Dane techniczne
| Marka | Texpol |
| Seria | Soft Wafel |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kolor | różowy |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | kąpielowy |
| Materiał | bambus |
| Gramatura (gr/m2) | 300-399 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5902135062449 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 4 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,41 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Texpol Soft Wafel ręcznik 160x80 cm bambusowy różowy 26626
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Jakość na najwyższym poziomie
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Jakość na najwyższym poziomie
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Jakość na najwyższym poziomie
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Jakość na najwyższym poziomie
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





