Wentylator kolumnowy Taurus Babel Infinite o mocy 50 W oferuje trzy prędkości, trzy tryby przepływu powietrza (Normalny, Bryza i Nocny) oraz timer do 15 godzin. Mierzący 110 cm wysokości wentylator wyposażony jest w funkcję oscylacji, pilot zdalnego sterowania i przełącznik dotykowy, co zapewnia wydajną, cichą i spersonalizowaną wentylację. To cichy wentylator o maksymalnym poziomie hałasu 44,2 dBA. Idealny do dużych pomieszczeń, które potrzebują długotrwałej świeżości, jego elegancki, funkcjonalny design zapewnia komfort i styl w każdym zakątku! Wysoka konstrukcja w kolorze białym. Elegancka w każdym miejscu. Posiada również uchwyt do przenoszenia oraz okrągłą, antypoślizgową podstawę, idealną dla maksymalnej stabilności.
| Marka: | Taurus |
| Seria: | Tower |
| Rodzaj: | kolumnowy |
| Kolor: | biały |
| Dodatkowe funkcje: | sterowanie pilotem, wyłącznik czasowy |
| Moc: | 50 W |
| Ilość biegów: | 3 |
| Kąt obrotu: | 45 stopni |
| Poziom hałasu: | 44.2 dB |
| Wysokość: | 110 cm |
| Szerokość: | 30 cm |





