| Marka: | Strühm |
| Seria: | Walter |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Średnica: | 8 cm |
| Moc żarówki: | 1.2 W |
| Kształt: | okrągły |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy przypodłogowe
- Strühm Walter lampa przypodłogowa 1x1,2 W czarna 04860
Strühm Walter lampa przypodłogowa 1x1,2 W czarna 04860
Nr Kat. 04860
multirabaty
Strühm Walter lampa przypodłogowa 1x1,2 W czarna 04860
Nr Kat. 04860
multirabaty
Opis produktu Strühm Walter lampa przypodłogowa 1x1,2 W czarna 04860
- lampa przyschodowa
- wysokość: 4 cm
- szerokość: 8 cm
- średnica otworu montażowego: 6,8 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 50 lm
- barwa światła: ciepłobiała/neutralna biała/zimnobiała
- IP20
- materiał: tworzywo sztuczne/metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Walter |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Średnica | 8 cm |
| Moc żarówki | 1.2 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477348600 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 9 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,09 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





