| Marka: | Strühm |
| Seria: | Sinus |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 8 cm |
| Średnica: | 39 cm |
| Moc żarówki: | 24 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Strühm Sinus plafon 1x24 W biały 04872
Strühm Sinus plafon 1x24 W biały 04872
Nr Kat. 04872
multirabaty
Strühm Sinus plafon 1x24 W biały 04872
Nr Kat. 04872
multirabaty
Opis produktu Strühm Sinus plafon 1x24 W biały 04872
- plafon Led
- wysokość: 8 cm
- szerokość: 39 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1930 lm
- trzystopniowa regulacja temperatury barwowej (WW, NW, CW)
- IP20
- materiał: tworzywo sztuczne/stal
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Sinus |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8 cm |
| Średnica | 39 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477348723 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 44 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,42 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





