- kinkiet
- przeznaczony do zamontowania w miejscach o zwiększonej wilgotności, np. w łazienkach
- zasilanie: 230V
- ilość źródła światła: 1
- moc lampy: 7W
- zintegrowane źródło światła LED
- temperatura barwy światła: 4100 K
- barwa światła: neutralna biała
- strumień świetlny źródła światła: 870 lumenów
- strumień świetlny oprawy: 430 lumenów
- kąt rozsyłu światła: 120°
- szacowana żywotność źródła światła: 35 000 h
- stopień ochrony: IP44
- kolor: czarny, złoty
- materiał: stal, poliwęglan PC
- wysokość: 5 cm
Strühm Prymus kinkiet 1 × 7 W czarny-złoty 03847 – stylowe oświetlenie do łazienki
Kinkiet Strühm Prymus w eleganckim czarno-złotym wykończeniu stanowi połączenie nowoczesnego designu i wysokiej funkcjonalności. Smukła forma o szerokości 43 cm i wysokości 5 cm świetnie komponuje się z aranżacjami łazienkowymi, dodając wnętrzu luksusowego charakteru. Oprawa wykonana z trwałej stali szlachetnej i poliwęglanu PC prezentuje się estetycznie i zachowuje odporność na codzienne użytkowanie.
Neutralne światło LED idealne do codziennych czynności
Model Strühm Prymus wyposażono w zintegrowane źródło LED o mocy 7 W, które emituje neutralną, białą barwę 4100 K – idealną do makijażu, golenia czy pielęgnacji. Strumień świetlny wynoszący 870 lm (430 lm z oprawy) oraz szeroki kąt świecenia 120° zapewniają równomierne i komfortowe oświetlenie strefy łazienkowej.
Kinkiet odporny na wilgoć dzięki IP44
Kinkiet posiada stopień ochrony IP44, dzięki czemu jest odpowiedni do montażu w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Zasilanie 230 V oraz jedno wbudowane źródło światła sprawiają, że instalacja jest szybka i bezproblemowa.
Trwałość i energooszczędna praca kinkietu
Zintegrowane LED-y oferują żywotność aż 35 000 h, co przekłada się na wieloletnie użytkowanie bez potrzeby wymiany modułu. Połączenie czerni i złota dodaje oprawie wyrazistości, a kompaktowe wymiary kinkietu Strühm Prymus 1 × 7 W czarno-złotego 03847 czynią go idealnym elementem nowoczesnych i eleganckich wnętrz.