| Marka: | Strühm |
| Seria: | Loreta |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, złoty |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 19.5 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Moc żarówki: | 35 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy podsufitowe
- Strühm Loreta lampa podsufitowa 3x35 W biała/złota 04222
Strühm Loreta lampa podsufitowa 3x35 W biała/złota 04222
Nr Kat. 04222
multirabaty
Strühm Loreta lampa podsufitowa 3x35 W biała/złota 04222
Nr Kat. 04222
Opis produktu Strühm Loreta lampa podsufitowa 3x35 W biała/złota 04222
- lampa podsufitowa
- wysokość: 19,5 cm
- szerokość: 38 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E14
- maksymalna moc żarówki: 35W
- ilość punktów świetlnych: 3
- IP20
- materiał: metal
- kolor: biały/złoty
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Loreta |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 19.5 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5901477342226 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





