| Marka: | Strühm |
| Seria: | Lofta |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 20.5 cm |
| Szerokość: | 9 cm |
| Moc żarówki: | 25 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Strühm Lofta kinkiet 1x25 W czarny 04393
Strühm Lofta kinkiet 1x25 W czarny 04393
Nr Kat. 04393
multirabaty
Strühm Lofta kinkiet 1x25 W czarny 04393
Nr Kat. 04393
Opis produktu Strühm Lofta kinkiet 1x25 W czarny 04393
- kinkiet
- wysokość: 20,5 cm
- szerokość: 9 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 25W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP20
- materiał: metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Lofta |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 20.5 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477343933 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





