| Marka: | Strühm |
| Seria: | Halny |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 14 cm |
| Średnica: | 48.5 cm |
| Moc żarówki: | 48 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Strühm Halny plafon 1x48 W biały 04816
Strühm Halny plafon 1x48 W biały 04816
Nr Kat. 04816
multirabaty
Strühm Halny plafon 1x48 W biały 04816
Nr Kat. 04816
multirabaty
Opis produktu Strühm Halny plafon 1x48 W biały 04816
- plafon Led
- wysokość: 14 cm
- szerokość: 48,5 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 5110 lm
- regulacja jasności i barwy światła białego pilotem
- wiatrak w komplecie
- IP20
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Halny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 14 cm |
| Średnica | 48.5 cm |
| Moc żarówki | 48 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477348167 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 51 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





