| Marka: | Strühm |
| Seria: | Fono Wll |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 11 cm |
| Szerokość: | 18 cm |
| Moc żarówki: | 35 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Strühm Fono Wll kinkiet 1x35 W biały 04187
Strühm Fono Wll kinkiet 1x35 W biały 04187
Nr Kat. 04187
multirabaty
Strühm Fono Wll kinkiet 1x35 W biały 04187
Nr Kat. 04187
Opis produktu Strühm Fono Wll kinkiet 1x35 W biały 04187
- kinkiet
- wysokość: 11 cm
- szerokość: 18 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 35W
- ilość punktów świetlnych: 1
- włącznik na oprawie
- z portem USB
- IP20
- materiał: metal
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Fono Wll |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901477341878 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





