| Marka: | Strühm |
| Seria: | Feta |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP65 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy sufitowe zewnętrzne
- Strühm Feta plafon zewnętrzny 1x24 W biała 04357
Strühm Feta plafon zewnętrzny 1x24 W biała 04357
Nr Kat. 04357
multirabaty
Strühm Feta plafon zewnętrzny 1x24 W biała 04357
Nr Kat. 04357
multirabaty
Kształt
:
Opis produktu Strühm Feta plafon zewnętrzny 1x24 W biała 04357
- plafon LED
- wysokość: 6 cm
- średnica: 28 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 2050/2480 lm
- barwa światła: 2700K/4100K/6500K
- trzystopniowa regulacja temperatury barwowej (WW, NW, CW)
- regulacja mocy
- IP65
- materiał: tworzywo sztuczne:
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Feta |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wysokość | 6 cm |
| Średnica | 28 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5901477343575 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





