| Marka: | Strühm |
| Seria: | Astro |
| Rodzaj: | plafon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy sufitowe zewnętrzne
- Strühm Astro plafon zewnętrzny 1x18 W czarna 04614
Strühm Astro plafon zewnętrzny 1x18 W czarna 04614
Nr Kat. 04614
multirabaty
Strühm Astro plafon zewnętrzny 1x18 W czarna 04614
Nr Kat. 04614
Opis produktu Strühm Astro plafon zewnętrzny 1x18 W czarna 04614
- plafon LED
- wysokość: 5,5 cm
- szerokość: 22 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1150 / 1380 / 1600 lm
- barwa światła: 3000K/4300K/6500K
- trzystopniowa regulacja temperatury barwowej (WW, NW, CW)
- regulacja mocy
- IP54
- materiał: tworzywo sztuczne:
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Astro |
| Rodzaj | plafon |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Średnica | 22 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5901477346149 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





