- montaż: do sufitu
- liczba źródeł światła: 1
- oprawa żarówki: GU10
- moc żarówki: 40W
- napięcie: 220V
- wymiary: 7,5x32x132 cm
- stopień ochrony: IP20
- żarówka nie występuje w zestawie
- materiał: ceramika
- kolor: biały
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Sollux Lighting |
| Seria: | Nancy |
| Materiał: | ceramika |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 32 cm |
| Szerokość: | 7.5 cm |
| Podwieszenie: | 132 cm |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!