| Marka: | Sollux Lighting |
| Seria: | Madera |
| Materiał: | drewno, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | drewno, brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 8 cm |
| Szerokość: | 38.5 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
Plafony
Sollux Lighting Madera plafon 3x60W dąb SL.0925
Nr Kat. SL0925
Sollux Lighting Madera plafon 3x60W dąb SL.0925
Nr Kat. SL0925





