| Marka: | Sollux Lighting |
| Seria: | Karbon |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | inny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 16.5 cm |
| Szerokość: | 117 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Tuby sufitowe
- Sollux Lighting Karbon lampa podsufitowa 6x10 W...
Sollux Lighting Karbon lampa podsufitowa 6x10 W kaszmirowa SL.1766
Nr Kat. SL1766
Sollux Lighting Karbon lampa podsufitowa 6x10 W kaszmirowa SL.1766
Nr Kat. SL1766
Pospiesz się, zostały tylko 3 sztuki!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Sollux Lighting Karbon lampa podsufitowa 6x10 W kaszmirowa SL.1766
- lampa podsufitowa
- rodzaj gwintu: GU10
- ilość źródeł światła: 6
- moc max: 10W LED
- brak źródła światła w komplecie
- szerokość: 117 cm
- wysokość: 16,5 cm
- klasa ochrony: IP20
- materiał: aluminium- kolor: kaszmirowy
Dane techniczne
| Marka | Sollux Lighting |
| Seria | Karbon |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | inny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 16.5 cm |
| Szerokość | 117 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5907073072093 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 122 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





