| Marka: | Shilo |
| Seria: | Sakata |
| Materiał: | aluminium, stal szlachetna |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 60 cm |
| Szerokość: | 142 cm |
| Moc żarówki: | 4.5 W |
| Kształt: | inny |
Lampy podsufitowe
Shilo Sakata lampa podsufitowa 6x4,5 W czarna 7828
Nr Kat. 7828
Pytania
Shilo Sakata lampa podsufitowa 6x4,5 W czarna 7828
Nr Kat. 7828
Pytania





