| Marka: | Schedline |
| Seria: | Protos Cashmere Stone |
| Kształt: | prostokątny |
| Kolor: | beżowy |
| Głębokość: | 3.5 cm |
| Materiał: | kompozytowy |
| Dłuższy bok: | 120 cm |
| Krótszy bok: | 100 cm |
| Kod EAN: | 5905805729871 |
| Wymiary z opakowaniem: | 109 x 5 x 129 cm |
| Waga z opakowaniem: | 12,36 kg |
Brodziki
Schedline Protos Cashmere Stone brodzik prostokątny 120x100 cm beżowy 3SP.P1P-100120/PK/ST-M1/PK/ST
Nr Kat. 3SPP1P100120PKSTM1PKST
Pytania
Schedline Protos Cashmere Stone brodzik prostokątny 120x100 cm beżowy 3SP.P1P-100120/PK/ST-M1/PK/ST
Nr Kat. 3SPP1P100120PKSTM1PKST
Pytania





