więcej
| Marka: | Roca |
| Seria: | Inspira |
| Długość: | 48 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 34.5 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj sięPytania
(1)Pytania
(1)Opis produktu Roca Inspira miska WC wisząca bez kołnierza biały A346528000
- kształt: zaokrąglony
- rodzaj kołnierza: Rimless
- materiał: ceramika sanitarna
- sposób montażu: do ściany/do stelażu
- rodzaj odpływu: poziomy
- system spłukiwania: przystosowana do spłukiwania 2,4, 3/4,5 oraz 3/6l wody
- kolor biały
Cena dotyczy miski WC bez deski.
Wisząca miska WC to innowacyjne rozwiązanie, które odmienia i znacząco ułatwia codzienne sprzątanie łazienki. Model Roca Inspira łączy owalną, minimalistyczną formę z wysokiej klasy ceramiką sanitarną o zerowej porowatości. Materiał ten całkowicie nie absorbuje wody i nie gromadzi wilgoci, dzięki czemu powierzchnia toalety pozostaje higienicznie czysta przez znacznie dłuższy czas.
Gabaryty wynoszące 48 × 37 × 34,5 cm sprawiają, że miska doskonale sprawdza się nawet w łazienkach o mocno ograniczonej przestrzeni. Przystosowanie do montażu ściennego na stelażu podtynkowym zapewnia wysoce estetyczne, zwarte wykończenie. Ponadto produkt posiada poziomy odpływ i jest kompatybilny z trzema ekologicznymi trybami spłukiwania (2/4 l, 3/4,5 l oraz 3/6 l), co daje użytkownikowi realną i pełną kontrolę nad zużyciem wody.
Długowieczność modelu Roca Inspira to bezpośrednia zasługa precyzyjnego wykończenia. Zastosowane wysokiej jakości szkliwo szczelnie pokrywa całą wewnętrzną powierzchnię miski toaletowej, stanowiąc niezawodną barierę ochronną. Dzięki temu rozwiązaniu produkt jest wyjątkowo odporny na negatywne działanie silnych detergentów oraz codzienne ścieranie mechaniczne.
Jednolita, klasyczna biel i zaokrąglony kształt sprawiają, że podwieszana miska bezbłędnie odnajdzie się w tradycyjnych pokojach kąpielowych, a także przełamie surowość wnętrz w stylu industrialnym czy loftowym. To idealny wybór dla osób ceniących przemyślane detale, którym zależy na łatwej w utrzymaniu przestrzeni. Toaleta z serii Roca Inspira perfekcyjnie zda egzamin wszędzie tam, gdzie liczy się sprytne wykorzystanie każdego centymetra i estetyka wykończenia.
Gwarancja: 5 lat.
| Marka | Roca |
| Seria | Inspira |
| Długość | 48 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 34.5 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | owalny |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 8433290664621 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 49 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,78 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Wymiar wynosi 80 mm.
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!