- Strona główna
- Prysznice
- Kabiny prysznicowe
- Radaway Torrenta PDD kabina prysznicowa 90x90 cm...
Radaway Torrenta PDD kabina prysznicowa 90x90 cm półokrągła chrom/szkło przezroczyste 131600-01-01
Nr Kat. 1316000101
Pytania
(1)Radaway Torrenta PDD kabina prysznicowa 90x90 cm półokrągła chrom/szkło przezroczyste 131600-01-01
Nr Kat. 1316000101
Pytania
(1)Opis produktu Radaway Torrenta PDD kabina prysznicowa 90x90 cm półokrągła chrom/szkło przezroczyste 131600-01-01
- szkło bezpieczne, hartowane o grubości 6 mm
- szkło przezroczyste
- system mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany
- mechanizm unoszenia i opuszczania drzwi zapobiegający niszczeniu uszczelki i gwarantujący cichą, bezawaryjną pracę
- kolor profili: chrom
- listwa magnetyczna zapewnia szczelność
- elastomerowe uszczelki odporne na zmianę temperatury i wilgotności
- kabinę można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze
- EasyCLean - powłoka ochronna ułatwiająca czyszczenie kabiny prysznicowej
- wymiar 90 x 90 cm
- wysokość 195 cm
- w standardzie wszystkie komponenty potrzebne do montażu kabiny prysznicowej zarówno z listwą progową jak i bez listwy (szczegółowe informacje znajdują się w instrukcji montażu)
Dane techniczne
| Marka | Radaway |
| Seria | Torrenta PDD |
| Rodzaj | półokrągła |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Promień | 550 mm |
| Wejście | drzwi uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5902738095660 |
| Waga z opakowaniem | 51,57 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Czy kabina może być montowana na brodziku?
Kabinę można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





