| Marka: | Radaway |
| Seria: | Premium Pro Black DWJ |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Rodzaj: | do wnęki |
| Typ: | rozsuwane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
- Strona główna
- Prysznice
- Drzwi prysznicowe
- Radaway Premium Pro Black DWJ drzwi prysznicowe 110 cm...
Radaway Premium Pro Black DWJ drzwi prysznicowe 110 cm rozsuwane czarny mat/szkło przezroczyste 1014110-54-01L
Nr Kat. 10141105401L
Radaway Premium Pro Black DWJ drzwi prysznicowe 110 cm rozsuwane czarny mat/szkło przezroczyste 1014110-54-01L
Nr Kat. 10141105401L
Opis produktu Radaway Premium Pro Black DWJ drzwi prysznicowe 110 cm rozsuwane czarny mat/szkło przezroczyste 1014110-54-01L
- drzwi prysznicowe do wnęki
- wersja lewa
- szerokość (X): 110 cm ( regulacja: 108-111 cm)
- wysokość: 200 cm
- wymiar (C): 50-51,5 cm
- wymiar (D): 45,8 cm
- grubość szkła: 6 mm
- powłoka EasyClean
- system mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany
- możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny
- wypinane rolki
- kolor profili: czarny mat
Dane techniczne
| Marka | Radaway |
| Seria | Premium Pro Black DWJ |
| Szerokość | 110 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Mocowanie | lewe |
| Kod EAN | 5904295005601 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 210 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 42,25 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





