| Marka: | Radaway |
| Seria: | Nes Brushed Nickel PNJ |
| Rodzaj: | jednoczęściowy |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Stronność: | prawostronny |
| Kolor profili: | inny |
| Wykończenie profili: | szczotkowany |
| Kod EAN: | 5904295132062 |
- Strona główna
- Wanny
- Parawany nawannowe
- Radaway Nes Brushed Nickel PNJ I parawan nawannowy 70 cm...
Radaway Nes Brushed Nickel PNJ I parawan nawannowy 70 cm 1-częściowy nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 10011070-91-01L
Nr Kat. 100110709101L
Radaway Nes Brushed Nickel PNJ I parawan nawannowy 70 cm 1-częściowy nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 10011070-91-01L
Nr Kat. 100110709101L
Opis produktu Radaway Nes Brushed Nickel PNJ I parawan nawannowy 70 cm 1-częściowy nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 10011070-91-01L
- szkło bezpieczne, hartowane o grubości 6 mm, zgodne z normą PN:EN 12150:1
- system mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany
- zawias rurowy umożliwia otwieranie drzwi do wewnątrz i na zewnątrz kabiny
- szkło przezroczyste
- szerokość 70 cm
- wysokość 150 cm
- profil nikiel szczotkowany
- wariant lewy
Dane techniczne
| Marka | Radaway |
| Seria | Nes Brushed Nickel PNJ |
| Rodzaj | jednoczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Stronność | prawostronny |
| Kolor profili | inny |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295132062 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 164 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,34 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





