- Strona główna
- Prysznice
- Kabiny prysznicowe
- Radaway Idea 8 Brushed Gold KDD kabina prysznicowa część...
Radaway Idea 8 Brushed Gold KDD kabina prysznicowa część lewa 80x80 cm kwadratowa złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 10370080-99-01L
Nr Kat. 103700809901L
Radaway Idea 8 Brushed Gold KDD kabina prysznicowa część lewa 80x80 cm kwadratowa złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 10370080-99-01L
Nr Kat. 103700809901L
Opis produktu Radaway Idea 8 Brushed Gold KDD kabina prysznicowa część lewa 80x80 cm kwadratowa złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 10370080-99-01L
- wersja lewa
- szerokość: 80 cm
- wysokość: 200,5 cm
- szkło bezpieczne, hartowane o grubości 8 mm, zgodne z normą PN:EN 12150:1
- szkło przezroczyste z powłoką Easy Clean
- system mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany
- możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny
- subtelny suwak gwarantujący cichy bieg drzwi
- niewidoczny mechanizm przesuwania i regulacji drzwi
- listwa magnetyczna zapewnia szczelność kabiny
- elastomerowe uszczelki odporne na zmianę temperatury i wilgotności
- kabinę można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze
- w standardzie są wszystkie komponenty potrzebne do montażu kabiny prysznicowej zarówno z listwą progową jak i bez listwy
- kolor profili: złoty szczotkowany
Zdjęcie przedstawia kompletne rozwiązanie. Cena dotyczy części lewej.
Składając zamówienie, należy podać 2 numery artykułów: części lewej i części prawej kabiny.
Dane techniczne
| Marka | Radaway |
| Seria | Idea 8 Brushed Gold KDD |
| Rodzaj | kwadratowa, prostokątna |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 200.5 cm |
| Wejście | drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | lewe |
| Kolor profili | złoty |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295984166 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 208 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 41,77 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





