| Marka: | Radaway |
| Seria: | Essenza Pro KDJ |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Rodzaj: | do ścianki bocznej |
| Typ: | uchylne |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kolor profili: | chrom |
| Wykończenie profili: | połysk |
| Mocowanie: | prawe |
- Strona główna
- Prysznice
- Drzwi prysznicowe
- Radaway Essenza Pro KDJ drzwi prysznicowe 90 cm prawe...
Radaway Essenza Pro KDJ drzwi prysznicowe 90 cm prawe chrom/szkło przezroczyste 10097090-01-01R
Nr Kat. 100970900101R
Radaway Essenza Pro KDJ drzwi prysznicowe 90 cm prawe chrom/szkło przezroczyste 10097090-01-01R
Nr Kat. 100970900101R
Opis produktu Radaway Essenza Pro KDJ drzwi prysznicowe 90 cm prawe chrom/szkło przezroczyste 10097090-01-01R
- prawe
- szerokość: 90 cm
- wysokość: 200 cm
- wymiar do osi szyby (Y1): 87,6 - 88.4 cm
- szkło przejrzyste o grubości 6 mm
- z powłoką Easy Clean ułatwiająca czyszczenie
- kolor profili/elementów: chrom
- system mocowania do ściany za pomocą klamer z możliwością montażu w dwóch opcjach: z profilem uszczelniającym (umożliwia niwelację krzywizny ściany) lub bez użycia profilu (w przypadku idealnie prostych ścian)
- zawiasy zostały zlicowane z taflą szkła – jednolita powierzchnia ułatwia czyszczenie kabiny
- listwa magnetyczna zapewnia szczelność kabiny
- elastomerowa uszczelki odporne na zmianę temperatury i wilgotności
- składając zamówienie, należy podać 2 numery artykułów: drzwi i ścianki bocznej S1 kabiny
- w standardzie wszystkie komponenty potrzebne do montażu drzwi prysznicowych zarówno z listwą progową jak i bez listwy; szczegółowe informacje znajdują się w instrukcji montażu
Cena dotyczy samych drzwi prysznicowych.
Dane techniczne
| Marka | Radaway |
| Seria | Essenza Pro KDJ |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do ścianki bocznej |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Mocowanie | prawe |
| Kod EAN | 5902738071718 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 38,18 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





