| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Wendy |
| Materiał: | ceramika, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wysokość: | 34 cm |
| Szerokość: | 20 cm |
| Moc żarówki: | 40 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Lampy stołowe
- Rabalux Wendy lampa stołowa 1x40W brązowa 5221
Rabalux Wendy lampa stołowa 1x40W brązowa 5221
Nr Kat. 5221
kod -10%
Rabalux Wendy lampa stołowa 1x40W brązowa 5221
Nr Kat. 5221
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
63,32zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Wendy lampa stołowa 1x40W brązowa 5221
- źródło światła: 1
- moc żarówki: 40W
- oprawka żarówki: E14
- nie zawiera źródła światła
- z włącznikiem kablowym
- napięcie: 230 V
- klasa szczelności: IP 20
- wysokość: 34 cm
- szerokość: 20 cm
- materiał: ceramika, tekstylia
- kolor: brązowy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Wendy |
| Materiał | ceramika, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 34 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250352213 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 23 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,78 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





