| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Trevor |
| Materiał: | metal, akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, chrom |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 6 cm |
| Średnica: | 33 cm |
| Moc żarówki: | 18 W |
| Kształt: | okrągły |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Plafony
- Rabalux Trevor plafon 1x18 W biały 71182
Rabalux Trevor plafon 1x18 W biały 71182
Nr Kat. 71182
kod -10%
Rabalux Trevor plafon 1x18 W biały 71182
Nr Kat. 71182
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
79,78zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Trevor plafon 1x18 W biały 71182
- ilość źródeł światła: 1
- zintegrowane źródło światła
- moc żarówki: 18W LED
- temperatura barwy światła: 3000 K
- średnica: 33 cm
- wysokość: 6 cm
- strumień świetlny: 1170 lm
- klasa ochrony: IP20
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/plastik
- kolor: biały/chrom
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Trevor |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 6 cm |
| Średnica | 33 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595711825 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 6 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,68 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





