| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Tony |
| Pomieszczenie: | łazienka |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | biały, szkło opalizowane |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 11.5 cm |
| Szerokość: | 49.5 cm |
| Moc żarówki: | 5 W |
- Strona główna
- Lampy wewnętrzne
- Kinkiety
- Rabalux Tony kinkiet 3x5W LED chrom/szkło opalizowane 5491
Rabalux Tony kinkiet 3x5W LED chrom/szkło opalizowane 5491
Nr Kat. 5491
kod -10%
Rabalux Tony kinkiet 3x5W LED chrom/szkło opalizowane 5491
Nr Kat. 5491
kod -10%
308,27zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 308,27 zł 0%
Cena katalogowa: 451,68 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
277,44zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Tony kinkiet 3x5W LED chrom/szkło opalizowane 5491
- źródła światła: 3
- moc żarówki: 5 W
- klasa: IP44
- zintegrowane źródło światła LED
- barwa światła: 4000 K
- temperatura barwowa: naturalna biel
- strumień świetlny: 1095 lm
- wysokość: 11,5 cm
- szerokość: 49,5 cm
- napięcie znamionowe: 230 V
- materiał: metal/tworzywo sztuczne
- kolor: chrom/szkło opalizowane
- gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Tony |
| Pomieszczenie | łazienka |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały, szkło opalizowane |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Szerokość | 49.5 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5998250354910 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 14 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





